♡ Sprawdź gorące okazje Sample sale ♡

Polski producent

Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

 

Poprawki i wymiana.

Bielizna dostępna w Sklepie jest szyta pod składane zamówienie zgodnie z podanymi wymiarami i nie podlega prawu do odstąpienia od umowy.

Dokonujemy poprawek uszytej przez nas bielizny. W przypadku potrzeby dokonania poprawek prosimy kontaktować się na e-mail: [email protected] w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Wymianie podlega towar, w którym nie były dokonywane zmiany w stosunku do pierwotnego modelu na życzenie. Towar zgłaszany do wymiany nie może nosić śladów użytkowania, nie może być prany i uszkodzony. Nie dokonujemy wymiany majtek. W przypadku wymiany prosimy o zgłoszenie mailowe na e-mail: [email protected] w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówieniem.

 

Reklamacje

Poniższe treści mają zastosowanie do tzw. kupującego uprzywilejowanego. Jeśli nim nie jesteś, zajrzyj do naszego Regulaminu sklepu, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat reklamacji.

W przypadku gdy niewłaściwie zrealizujemy zawartą z Tobą umowę, masz prawo złożyć reklamację - najlepiej na adres e-mail: [email protected] lub drogą pocztową na adres Tkacka 17, 58-260 Bielawa.

Co do zasady, ponosimy odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową, istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu dwóch lat od tej chwili.

Na podstawie przepisów ustawy o prawach konsumenta możesz w takiej sytuacji żądać:

  1. a) wymiany towaru

lub

  1. b) naprawy towaru.

W niektórych przypadkach możesz też:

  1. a) odstąpić od umowy

lub

  1. b) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny

- szczegóły w tym zakresie znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

 

Odstąpienie od umowy

Jeśli jesteś tzw. kupującym uprzywilejowanym, a więc:

  1. A) konsumentem

Albo

  1. B) osobą fizyczną, dla której umowa, jaką z nami zawarłeś, jest bezpośrednio związana z Twoją działalnością gospodarczą, ale nie ma dla Ciebie charakteru zawodowego

- co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

do góry
Instagram Facebook
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium